در شهر چه خبر؟
چهارشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸۸
فراخوان جنبش سبزی برای سالروز 13 آبان (طنز) ... نظرات() 

*      *      سبزها و سبزیها بشتابید. بشتابید و آماده باشید.

*      از فرصتها استفاده کنید. سبزی خوردن بخرید و بخیابانها بریزید.

*      آنقدر سبزی خوردن بخرید تا کمبود شود و گرانی سبزی خوردن به رژیم فشار بیاورد و او را سرنگون سازد.

*      13 آبان نزدیک است. آماده باشید.

*      ارکان حکومت از آمادگی ما از هم اکنون در حال لرزیدن است. سران حکومت تا صبح نمیخوابند و در هراسند. چه می کنن این سبزی ها. همش می لرزونند و می جنبونند. خدا لرزشو جنبش شو نو زیاد کنه. (ها بیا بندری بلرزون و بجنبون)

*      همانطور که استراتزیست اعظم ما، رهبر جنبش سبزی ما از چند روز پس از حکومت کودتا اعلام و هنوز هم بر کلام خود استوار و پاسبانند، فرمایش کردند:

§         امیدوار باشید. ما مراسم و اعیاد ملی و مذهبی فراوان در پیش داریم. از آنها استفاده می کنیم و سبزی را زنده نگه می داریم.

*      به خیابانها بریزید یا ریزش نمائید. برای اینکه سبزی ها بچشم بیایند اگر همه گفتند روز است بگوئید شب است. اگر همه راست رفتند به چپ بروید. اگر از عمه تان سوال کردند از خاله تان بگوئید. اگر همه رو به قبله نماز خوندند شما دراز بکشید و رو به آسمان نماز بخونید. اگر گفتند مرگ بر آمریکا بگید مرگ  بر روسیه، چین، آرژانتین یا چه میدونم مرگ بر بورکیناپاسو. باید توی جمع سبزیا از دیگران کنده بشند. مشخص باشند. اگه لازم شد لباسها را نیز می کنیم. تا دوربینها ما را ثبت کنند. و جهان ما را حس کند و در آغوش بفشارد. (آه بگیر منو از حال به حالی شدم از این آغوشش)

*      به خیابانها بیائید و قدم بزنید تا بعد از نیمه شب. نگران نباشید سحری را دوستان از مک دونالد برایتان  Fast Food می آورند. نترسید روزه نباید بگیرید. آخوندهای سبزی ما حکم روزه برای متظاهرین و متظاهرات را نیز عوض خواهند کرد. علیکم و علیهن لا تکلیفاتی شاق و لا مشاق علی الخصوص بظاهرعشاق.

*       شب هم دیر وقت شد زیر در ختان سبز دل بدید قلوه بستونید و والنتاین بازی در بیاورید. یک شب را حکم از آخوند سبزی گرفته ایم در حد متعارف  اشکال بی اشکال. اصلا تو راضی من راضی تا چش بقیه بابا قوری شه. اصلا اگر غیر متعارف هم شد باکی نیست. بگذار سبزیها زیاد شوند.

*      می دانیم خیابانگردی تنها مزه ندارد و بی حوصله میشوید. می دونیم شما اصلا شور و هیجان می خواین. خب اشکالی یخده. دستتان رسید پیرزن خفه کنید، آب حوض بکشید، ، از دیوار بسیج بالا بروید. دستتان رسید اتوبوس آتش بزنید. نشد مینیبوس، سواری، گاری، فرغون، خلاصه برین جلو ما هواتونو داریم. کهریزک رفتین هم مشکلی نیست ما سران و بزرگان اعظم که مصونیت آقازادگی و نون ونمک رژیم را داریم مشکلی نیست. رده های معاونتمان هم که اعتراف می کنند و در زندانهای از هتل پنج ستاره بهتر پپسی و رانی می نوشند لا مشکل. حالا چند تا از شما هم که پخمه بودید و دم به تله دادید چند شب در کهریزک خوش باشید. البته شما هم میتونید از چارتا آدمی که هنوزم ساعت 10.5 در شهرک غرب هوار میکشند و جیغ بنفش و حال در و همسایه هارو می گیرند و اعصابشان را خرد کرده اند یاد بگیرید که آرزویشان اینست که یه شب در کهریزک حال کنند. ( میگن یکی به یکی توی خیابون تنه زد. اون یکی ناراحت شد و برگشت دستی به سبیلش کشید و چپ چپ نگاه کرد. اما طرف بجای عذرخواهی گفت دوست داشتم. خلاصه بگو مگو بالا گرفت و به فحش و فحشکاری رسید اون که تنه خورده بود داغ کرد و گفت فلانت میکنم. طرف که تنه زده بود برگشت گفت آخ جون همینو می خواستم قربونت برم زود باش. این بابا که آماده بود آخرش حتی پای قمه کشی هم باشه دیگه کپ کرد. کم آورد و قبل از اینکه طرف که تنه زده بود بیشتر بهش گیر بده فرار کرد)

*      تازه در صورت هرگونه خسارت جسمی و بدنی و روحی روانی بعدا حامیان ما در اتحادیه اروپا و اسرائیل از بنیاد رسیدگی به جانبازان کهریزک به شما و خانواده ها می رسند و چند سفر هاوائی برایتان در نظر دارند. از نظر پول مول خیالتان تخت. این مخارج شامل مقررات دوران رکود اقتصادی نیست. بخصوص که شاهزاده هایی از سرزمین عرب نیز همه جوره حامی اند: پول،  مول، کول و...

*      میدانید توی خارج شبهای تعطیل خصوصا توی دیسکوها تا صبح میزنند و مینوشندو درهم میلولند و برای همین پیشرفت کرده اند. اونا که موشک به کره ماه فرستادند همونایی هستند که تا صبح میلولیدند. حالا ما که دیسکو مسیکو  نداریم. تازه تو خونه ها و باغا و ویلا ها هم که دیگه حال نمیکنیم. اصلا باید رو دست خارجی ها بزنیم. یه جای بزرگ شهر این کارا رو کنیم. پس میایم توی خیابان. بطریهامون رو هم میاریم. آب مقطر می نوشیم و میزنیم و می کوبیم مهم نیست مراسم برا چیه مهم اینه که بزن بکوب باشه.

*      اصلا و ابدا ناامید به راه و روشمان نباشید. این سبزی که ما آورده ایم همه را گیج و مبهوت کرده. آخر آخرشه . دوربین ها از همه دنیا ما را در جغرافیای تاریخ ثبت می کنند. دیدید تاکنون چقدر از ما حمایت مادی و معنوی شد. تازه الان دوران رکود اقتصادی کشورهای غربیه که اینقدر برامون ریخت و پاش می کنند. بگذاررکود تموم بشه ببین مثل عروس پول چیه سکه رو سرمون می ریزنند. همه با ما هستند. همه به ما می پیوندند. ما انقلاب سبزی  می کنیم. سلاح انقلابی ما سبزی و بوق است. هر که سبزی و بوق نیست با ما نیست . باید عینک سبز داشت تا دنیا را سبز دید. اگه ندارید از بنیاد بارانی و جنبش سبزی مجانی دریافت کنید.

*      جهت یادآوری جایگاه رفیعمان در دنیا سرفصل حامیان را یکبار دیگر مرور داریم :

§         رضا پهلوی، مسعود خان رجوی، دالاهی لاما، یانکی بانکی مون، بلر و براون و سارکوزی ، شیرین خانم قند و عسل و سکنجبین عبادی، انگلیس عزیز و قربونش برم الهی، کمیسیون اروپا، خاویار سوسانا، سبزیهای آلمان و هلند و غیره، از اسرائیل کشور نمونه دموکراسی در دنیا و رعایت حقوق شر که نگو. و یادم رفت اصل کاری  که درود بر اجداد آفریقاییش باد:  او که با ما بود. ( اسم خیلیهای دیگر با خانمهای عقدی و صیغه ای شونم رو لازم نیست تکرار کنم)

§          و در داخل هم حضرات معزز و مکرم، مقامات بلند پایه اسبق و قس علیهذا که بعضا با افاضاتی در حد حرام و حلال حمایت خود را اعلام داشتند و بعضی با سکوت دلنشین و دلچسب خود همراهی نمودند و بعضا آقازاده هایی که با قهر های الهی بمیرم براشون و سفر خارج مخالفت خود را با رژیم کودتا اعلام نمودند و اشک و احساس ما را حرکت و جنبش آفریدند و بعضا آنها که آش سبزی خوردند و آروغهایی از جنس قورمه سبزی سرودند و آواز دادند و و...

*      .......................

*      اصلا دیگه خسته شدم با زبون خوش میگم حالیتون میشه. روز 13 آبان شلوغ کنید. جون مادرتون جون هر کی دوست دارید. قسم به قر کمر .... قسم به.... آقا، خانم بیاین اشکمو درآوردین. اینم یه جور شرکت هرمی هر کی یه عضو بیاره پاداش میگیره.

*        اگه با زبون خوش نمی یاین پرونده هاتونو رو می کنیم تا برید آب خنک بخورید. خواهش می کنم بیاید بیرون و قلب نتانیاهو را خوشحال کنید.

*      آخر روضه منه اگه تا حالا به سبزی برنگشتید حالا دیگه التماس می کنم. خواهش می کنم. کف پاتون رو سنگ پا می کشم. قسم به عشق سوسانا و جومونگ بیا بیا تو خیابون پشییمون نمیشی.

*      ضمنا آخر مراسم هم از حامیان و اسپانسر های خارجی و داخلی سبزی پاداش ناقابلی  کمی بیش از گذشته تقدیم خواهد شد.

*      حالا اگر از ترس آنفولانزای خوکی نیامدی اما پای ماهواره باش و صحنه ها را تماشا کن.

*      هنوز عید و میلاد و مراسم زیادی در پیش است.