در شهر چه خبر؟
چهارشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸۸
عصاره ی سیر و لیمو ترش ... نظرات() 

 

·        مصرف عصاره :

اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده  اید، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان (30 سی سی) از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید تا به کلی برطرف گردد .

·        طرز تهیه :

تعداد 30 حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش شیرازی با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن (میکسر) بریزید . پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید

 نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد .

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

·        مصرف :

همانطور که قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان (معادلCC 30 ) از این مایع ( به اختیار خود تان قبل یا بعد از غذاهای اصلی  میل نمایید . پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خود باز خواهد گشت .

٢

به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای ، شما باید هشت ( 8 ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثرایجاد می شود . این دوره ی درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

·        بوی سیر :

با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد.امتحان کنید .

·        خواص شربت :

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند . افرادی که مبتلا به کلسترل بد (LDL) بوده و رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل چربی خون دارند ، می توانند شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند و به فعالیت های بدنی و ورزش بپردازند زیرا انسداد رگهای آنها ازبین رفته است .

همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان ( دندان کروچه ) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .

******

* این مطلب از سایت دانشکده ی پزشکی ، دانشگاه ارلانگن به نشانی زیر برداشت و ترجمه گردیده است:

( http://www.uni-erlangen.org )

دانشگاه ارلانگن منطقه ی باواریا، شمال شرق کشور آلمان

( University of Erlangen )