آنچه گذشت!

=============================================================

رخدادهایی که از نوشته قبلی تاکنون بنظرم لازم به اشاره است:

.................

      اول از همه  تاسف و تسلیت از ترور نماینده استان کردستان و شهر سنندج در مجلس خبرگان.  آقای ماموستا شیخ الاسلام. واقعا سوالم اینست که گناه ایشان چه بود. خدایش بیامرزاد و با اصحاب رسول خدا(ص) محشور گرداند.

       

      :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

       

      دوم نایب قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان در دنیا است. به همه برو بچه های تیم ملی، مربیان و بقیه  و دست اندر کارا ن تبریک می گم. بنظرم تقدیر و تشکر شایسته آنها از رسانه ها انجام نشد. هر چند در فینال به تیمی باختیم که در همین تورنمنت آنها را 3 بر صفر برده بودیم.

›››››››››››››››››››››››››››››››››››››

       

      سوم قهرمانی نوشاد عالمیان در تورنمنت شطرنج کشور پرتغال شایسته تبریک است.

     خبر

ْْْْْْْْْْْْ""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

      چهارم دیدار هنرمندان با رهبری و سخنان مجید مجیدی و پاسخ رهبر انقلاب

     خبر

››››››››››››››››››››››››››››››››››››››››››››››››

      پنجم راهپیمائی امروز یعنی روز قدس در تهران:

      باید گفت یکی از آثاری که حوادث بعد از انتخابات روی من داشته اینه که آمار حضوم در نماز جمعه زیاد شده. از 22 خرداد تا حالا این پنجمین نماز جمعه بود که شرکت کردم. اولیش 29 خرداد که آقای خامنه ای رهبر انقلاب بودند. بعدی نماز جمعه آقای رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت. سومی امام جمعه جدید آقای صدیقی که قبل از خطبه هایش آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سخنران بود. چهارمی روز 21 رمضان که دوباره آقای خامنه ای آمدند و امروز که آقای احمدی نژاد قبل از خطبه و آقای خاتمی خطیب جمعه بودند.

      جالبست که فقط در نماز های آقای خامنه ای نتوانستم در زمین چمن باشم.

      البته باید حق داد چون در بعدا تلویزیون دیدم حتی "آقای عشق دوربین" معروف نیز در صفهای جلو نتوانسته بود حضور پیدا کند و ردیف 30 تا 40 بود. همانکه در اکثر مراسم حضور دارد و تصویرش در اخبار پخش می شود. یه بار هم باهاش مصاحبه کردند و گفتند آقا چرا اینقدر عشق دوربینی؟! گفت: دوست دارم!! توی نماز جمعه چپیه دور گردنش بود و لبخند ملیحی می زد.

      حالا دیگه دوباره به دانشگاه تهران رفتن عادت میکنم و فضای آنجا من را یاد گذشته ها می اندازد. درختهای بلند، ساختمانهای قدیمی پر خاطره و خیابانهای تودر توی پر رمز و راز. دوست دارم یکی پیدا شه و تاریخ معاصر ما رو بر اساس دانشگاه تهران و وقایعی که در آن اتفاق افتاده بنویسد. اما واقعا تاریخ نویس باشه نه سیاست باز چپ یا راست. از زمان پهلوی اول جنگ جهانی سالهای 1320 و بعد سالهای 1330 مصدق و کاشانی و بعد سال 1341 انقلاب شاه وملت یا انقلاب سفید و سال 42 تا اوائل دهه پنجاه و قبل از انقلاب. و از بعد از انقلاب تا الان.

      این درختهای بلند خاطرات بسیاری دارند که برای من فرزند ایران بگویند.

      """"‹‹‹‹‹‹‹‹‹‹‹‹""""""""""""

 

      حاشیه های امروز هم در اخبار مختلف هست که می توان بعضی از آنها را در آدرسهای  زیر متعلق به گروههای مختلف دنبال کرد.

 

     روایت ایرنا از حضور سبز پوشها در راهپیمایی امروز

 

      

      حمله به خاتمی، موسوی و کروبی

 

      

   ده نکته کلیدی برای خروشان ساختن موج سبز در روز قدس  

     

      انک لبالمرصاد؛ امواج خروشان ملت تفرقه‌افکنان را بلعید

     

 

/ 2 نظر / 16 بازدید
مهسا

سلام www.SareVaght.com  لینک وبلاگم رو توی این سایته گذاشتم خیلی جالبه توهم کدش رو کپی کن تو قالب وبلاگت تا لینکت بره تو سایت , مخصوص وبلاگهاست تبلیغ کاملا رایگان وبلاگهاست . کدش هم میتونی از این آدرسش بگیری http://sarevaght.com/web/add.html/?CODE

شاپور غلامرضا

ای که شعارهای زیر (یا بالا) را بدر کرده ای. بنده تازه در این راه قدم نهاده و شعر ی بدر و دیوار کرده ام. لطفی مرا ممنون شود اگر قرائت فرموده نمره آن را از بیست بدهید دستت بده فالت بگیروم / تا مشق بعدی - حافظ یا سعدی: و اینک آن شعر با شعور تقدیم شما معلم گرمی "وای اگر کروبی حکم جهادم دهد--- آرتش دنیا نتواند که جوابم دهد"